DEZINFEKCE ANTI-COVID 

Anti-COVID dezinfekce

Kategorie

Fotografie výrobků jsou pouze ilustrační, výrobky jsou zákazníkům dodávány v PET nebo HDPE obalech dle jejich aktuální dostupnosti. Rozhodnete-li se pro verzi s rozprašovačem, doporučujeme obal po použití uschovat. Následně lze tento obal opětovně doplnit z většího balení. Zároveň si z kapacitních důvodů vyhrazujeme také právo limitovat nebo krátit počet objednávaných balení konkrétní verze přípravku v objednávce. 

Doporučujeme přikoupit:

  Doporučujeme přikoupit:

  Náhradní obaly

  Kategorie

  Produkty

  Dále u nás můžete zakoupit:

  SECURIDO TŘI PÁSY - Mahagon vč. montáže

  Bezpečnostní, protipožární vchodové dveře s tepelnou i zvukovou izolací. Čokoládové tóny spolu s tmavočervenou a hnědou, vnášejí do dveří atmosféru tepla. Dokonalý soulad barev a kresby dřeva řadí tyto dveře mezi nejprodávanější. Cena platná pro okres Vsetín a okolí. Cena zahrnuje demontáž a likvidaci starých dveří, montáž nových dveří včetně zárubně a příslušenství a zapravovací zednické práce v panelovém domě.

  29 200,00 Kč 29 835,00 Kč

  SECURIDO ELEGANT - Javor vč. montáže

  Bezpečnostní, protipožární vchodové dveře s tepelnou i zvukovou izolací. Dveře s barevným provedením JAVOR máme v nabídce již více než rok a za ten čas si získaly mnoho zákazníků, kteří potřebovali prosvětlit úzkou chodbičku, nebo namontovat dveře do malého prostoru, který by tmavá barva dveří ještě opticky zmenšovala. Cena platná pro okres Vsetín a okolí. Cena zahrnuje demontáž a likvidaci starých dveří, montáž nových dveří včetně zárubně a příslušenství a zapravovací zednické práce v panelovém domě.

  29 200,00 Kč 29 835,00 Kč

  SECURIDO ELEGANT - Ořech vč. montáže

  Bezpečnostní, protipožární vchodové dveře s tepelnou i zvukovou izolací.  Zemité hnědé tóny spolu s jemným načervenalým nádechem vnášejí do dveří atmosféru tepla. Barevně se hodí téměř do každého interiéru a tím, že zárubeň je také v barvě dveří "Ořech", spolu tvoří dokonalý celek.  Cena platná pro okres Vsetín a okolí. Cena zahrnuje demontáž a likvidaci starých dveří, montáž nových dveří včetně zárubně a příslušenství a zapravovací zednické práce v panelovém domě. 

  29 200,00 Kč 29 835,00 Kč

  SECURIDO ELEGANT - Mahagon vč. montáže

  Bezpečnostní, protipožární vchodové dveře s tepelnou i zvukovou izolací. Čokoládové tóny spolu s tmavočervenou a hnědou, vnášejí do dveří atmosféru tepla. Dokonalý soulad barev a kresby dřeva řadí tyto dveře mezi nejprodávanější.  Cena platná pro okres Vsetín a okolí. Cena zahrnuje demontáž a likvidaci starých dveří, montáž nových dveří včetně zárubně a příslušenství a zapravovací zednické práce v panelovém domě.

  29 200,00 Kč 29 835,00 Kč