DEZINFEKCE ANTI-COVID 

Anti-COVID dezinfekce

Kategorie

Fotografie výrobků jsou pouze ilustrační, výrobky jsou zákazníkům dodávány v PET nebo HDPE obalech dle jejich aktuální dostupnosti. Rozhodnete-li se pro verzi s rozprašovačem, doporučujeme obal po použití uschovat. Následně lze tento obal opětovně doplnit z většího balení. Zároveň si z kapacitních důvodů vyhrazujeme také právo limitovat nebo krátit počet objednávaných balení konkrétní verze přípravku v objednávce. 

Doporučujeme přikoupit:

  Doporučujeme přikoupit:

  Náhradní obaly

  Kategorie

  Produkty

  Dále u nás můžete zakoupit:

  Vnější parapet tažený hliník

  Venkovní parapety jsou vyráběné v šířkách 50 - 400 mm s povrchovou úpravou eloxováním nebo komaxitováním. Parapety se vyznačují vysokou mechanickou odolností proti působení klimatických vlivů a barevnou stálostí. Cena za 1mb, na výběr několik šířek.

  Cena od 315,00 Kč

  webertherm elastik 720

  pružná lepicí a stěrková hmota Jednosložková prášková lepicí a stěrková hmota na bázi cementu. Pro lepení polystyrenu (EPS, XPS, Perimetru a soklových desek) a minerální vaty a s vloženou skleněnou síťovinou pro vytváření základní vrstvy na polystyrenu (EPS, XPS, Perimetru a soklových desek) a na minerální vatě. 

  Cena od 295,11 Kč 586,24 Kč

  webertherm klasik 710

  lepicí a stěrková hmota s delší dobou otevřenosti při zpracování Jednosložková prášková lepicí a stěrková hmota na bázi cementu. Pro lepení polystyrenu (EPS) a minerální vaty a s vloženou skleněnou síťovinou pro vytváření základní vrstvy na polystyrenu (EPS) a na minerální vatě (MV). Pro lokální vysprávky. Pro lepení obkladů a dlažeb. Lepicí a těrkový tmel není vhodný pro lepení desek a vytváření základní vrstvy na deskách z extrudovaného polystyrenu (XPS), Perimetru a soklových deskách. 

  Cena od 242,12 Kč 427,43 Kč

  webertmel 700

  Jednosložková prášková lepicí a stěrková hmota na bázi cementu. Pro lepení polystyrenu (EPS) a minerální vaty a s vloženou skleněnou síťovinou pro vytváření základní vrstvy na polystyrenu (EPS) a na minerální vatě. Pro lokální vysprávky. Pro lepení obkladů a dlažeb. Není vhodný pro lepení desek a vytváření základní vrstvy na deskách z XPS, Perimeteru a soklových deskách. 

  Cena od 196,02 Kč 341,52 Kč

  SECURIDO Bílá vč. montáže

  Bezpečnostní, protipožární vchodové dveře s tepelnou i zvukovou izolací. Bílá klasika. Hodí se do každého interiéru. Neurazí. Cena platná pro Zlínský kraj a okolí. Cena zahrnuje demontáž a likvidaci starých dveří, montáž nových dveří včetně zárubně a příslušenství a zapravovací zednické práce v panelovém domě.

  29 200,00 Kč 32 500,00 Kč

  SECURIDO Antracit vč. montáže

  Bezpečnostní, protipožární vchodové dveře s tepelnou i zvukovou izolací. Antracit. Moderní šedá. Aktuální trend. Cena platná pro Zlínský kraj a okolí. Cena zahrnuje demontáž a likvidaci starých dveří, montáž nových dveří včetně zárubně a příslušenství a zapravovací zednické práce v panelovém domě.

  29 200,00 Kč 32 500,00 Kč

  SECURIDO Javor vč. montáže

  Bezpečnostní, protipožární vchodové dveře s tepelnou i zvukovou izolací. Zajímavý atraktivní dekor. Dokonalý soulad barev a kresby dřeva. Zářivý dekor, který rozzáří Váš interiér. Cena platná pro Zlínský kraj a okolí. Cena zahrnuje demontáž a likvidaci starých dveří, montáž nových dveří včetně zárubně a příslušenství a zapravovací zednické práce v panelovém domě.

  29 200,00 Kč 32 500,00 Kč

  SECURIDO Ořech vč. montáže

  Bezpečnostní, protipožární vchodové dveře s tepelnou i zvukovou izolací. Zajímavý atraktivní dekor. Dokonalý soulad barev a kresby dřeva. Velmi populární nadčasový design. Cena platná pro Zlínský kraj a okolí. Cena zahrnuje demontáž a likvidaci starých dveří, montáž nových dveří včetně zárubně a příslušenství a zapravovací zednické práce v panelovém domě.

  29 200,00 Kč 32 500,00 Kč