Stavíme, budujeme, rekonstruujeme...

Nabízíme

Nabízíme Vám více než 9let zkušeností v oboru. Zároveň se zavazujeme provádět dílo v odpovídající kvalitě, v co nejkratším termínu a za rozumnou cenu. Zdarma Vám vypracujeme cenovou nabídku, pomůžeme vybrat bankovní ústav s nejvýhodnější nabídkou a posoudíme možnosti čerpání dotací NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM, případně IROP, PANEL apod.

Revitalizace bytových domů
Revitalizace bytových domů

Pomůžeme Vám se správnou volbou osvědčeného, certifikovaného systému zateplení, budeme přitom vycházet z tepelně technických výpočtů a zohledníme všechna kritéria, včetně těch ekonomických!

Čištění povrchů a ochrana fasád
Čištění povrchů a ochrana fasád

Odstraníme organické a atmosférické nečistoty z fasád, tak i ze střechy! Pro vyčištění fasády Vám zajistíme kompletní servis. 

Drobná stavební činnost
Drobná stavební činnost

Zednické a sádrokartonářské práce. Zateplení sklepních a půdních prostor, opravy vstupů do objektů, opravy balkónů a lodžií. Řešení soklu. Malířské práce apod.

Výměna zábradlí
Výměna zábradlí

Původní zábradlí většinou již neodpovídá dnešním standardům a hlavně esteticky je nevyhovující, nabízíme Vám nové zábradlí, nabídka včetně vizualizace, nepřeberné množství možností barev a výplní.

Dodávka zasklení
Dodávka zasklení

V nabídce máme všechny typy zasklení, nejprodávanější rámový posuvný, ale i bezrámový posuvný, případně otočný systém.

Výměna oken a dveří
Výměna oken a dveří

Výměna vchodových dveří bytových domů, včetně zvonkových tabel a schránek, výměna oken sklepních a jiných společných prostor.

Této činnosti se věnujeme pod naší obchodní značkou - www.oknanaklic.cz