Internetový obchod pro bytové domy

V rámci našeho online prodeje můžete zakoupit:

Novinka - půjčovna nářadí

Produkty

Kompletní nabídka našeho internetového obchodu.

Vnější parapet tažený hliník

Venkovní parapety jsou vyráběné v šířkách 50 - 400 mm s povrchovou úpravou eloxováním nebo komaxitováním. Parapety se vyznačují vysokou mechanickou odolností proti působení klimatických vlivů a barevnou stálostí. Cena za 1mb, na výběr několik šířek.

Cena od 315,00 Kč

webertherm elastik 720

pružná lepicí a stěrková hmota Jednosložková prášková lepicí a stěrková hmota na bázi cementu. Pro lepení polystyrenu (EPS, XPS, Perimetru a soklových desek) a minerální vaty a s vloženou skleněnou síťovinou pro vytváření základní vrstvy na polystyrenu (EPS, XPS, Perimetru a soklových desek) a na minerální vatě. 

Cena od 295,11 Kč 586,24 Kč

webertherm klasik 710

lepicí a stěrková hmota s delší dobou otevřenosti při zpracování Jednosložková prášková lepicí a stěrková hmota na bázi cementu. Pro lepení polystyrenu (EPS) a minerální vaty a s vloženou skleněnou síťovinou pro vytváření základní vrstvy na polystyrenu (EPS) a na minerální vatě (MV). Pro lokální vysprávky. Pro lepení obkladů a dlažeb. Lepicí a těrkový tmel není vhodný pro lepení desek a vytváření základní vrstvy na deskách z extrudovaného polystyrenu (XPS), Perimetru a soklových deskách. 

Cena od 242,12 Kč 427,43 Kč

webertmel 700

Jednosložková prášková lepicí a stěrková hmota na bázi cementu. Pro lepení polystyrenu (EPS) a minerální vaty a s vloženou skleněnou síťovinou pro vytváření základní vrstvy na polystyrenu (EPS) a na minerální vatě. Pro lokální vysprávky. Pro lepení obkladů a dlažeb. Není vhodný pro lepení desek a vytváření základní vrstvy na deskách z XPS, Perimeteru a soklových deskách. 

Cena od 196,02 Kč 341,52 Kč

SECURIDO Bílá vč. montáže

Bezpečnostní, protipožární vchodové dveře s tepelnou i zvukovou izolací. Bílá klasika. Hodí se do každého interiéru. Neurazí. Cena platná pro Zlínský kraj a okolí. Cena zahrnuje demontáž a likvidaci starých dveří, montáž nových dveří včetně zárubně a příslušenství a zapravovací zednické práce v panelovém domě.

29 200,00 Kč 32 500,00 Kč

SECURIDO Antracit vč. montáže

Bezpečnostní, protipožární vchodové dveře s tepelnou i zvukovou izolací. Antracit. Moderní šedá. Aktuální trend. Cena platná pro Zlínský kraj a okolí. Cena zahrnuje demontáž a likvidaci starých dveří, montáž nových dveří včetně zárubně a příslušenství a zapravovací zednické práce v panelovém domě.

29 200,00 Kč 32 500,00 Kč

SECURIDO Javor vč. montáže

Bezpečnostní, protipožární vchodové dveře s tepelnou i zvukovou izolací. Zajímavý atraktivní dekor. Dokonalý soulad barev a kresby dřeva. Zářivý dekor, který rozzáří Váš interiér. Cena platná pro Zlínský kraj a okolí. Cena zahrnuje demontáž a likvidaci starých dveří, montáž nových dveří včetně zárubně a příslušenství a zapravovací zednické práce v panelovém domě.

29 200,00 Kč 32 500,00 Kč

SECURIDO Ořech vč. montáže

Bezpečnostní, protipožární vchodové dveře s tepelnou i zvukovou izolací. Zajímavý atraktivní dekor. Dokonalý soulad barev a kresby dřeva. Velmi populární nadčasový design. Cena platná pro Zlínský kraj a okolí. Cena zahrnuje demontáž a likvidaci starých dveří, montáž nových dveří včetně zárubně a příslušenství a zapravovací zednické práce v panelovém domě.

29 200,00 Kč 32 500,00 Kč

  Kontakt

  Nenašli jste, to co jste hledali? Napište nám.


  Adresa:
  Machalův Dvůr 54, 755 01 Vsetín

  Telefon:
  +420 735 165 333

  E-mail:
  info@repavia.cz

  Sledujte nás:
  Facebook