Internetový obchod pro bytové domy

V rámci našeho online prodeje můžete zakoupit:

Novinka - půjčovna nářadí

Produkty

Kompletní nabídka našeho internetového obchodu.

SECURIDO TŘI PÁSY - Mahagon vč. montáže

Bezpečnostní, protipožární vchodové dveře s tepelnou i zvukovou izolací. Čokoládové tóny spolu s tmavočervenou a hnědou, vnášejí do dveří atmosféru tepla. Dokonalý soulad barev a kresby dřeva řadí tyto dveře mezi nejprodávanější. Cena platná pro okres Vsetín a okolí. Cena zahrnuje demontáž a likvidaci starých dveří, montáž nových dveří včetně zárubně a příslušenství a zapravovací zednické práce v panelovém domě.

29 200,00 Kč 29 835,00 Kč

SECURIDO ELEGANT - Javor vč. montáže

Bezpečnostní, protipožární vchodové dveře s tepelnou i zvukovou izolací. Dveře s barevným provedením JAVOR máme v nabídce již více než rok a za ten čas si získaly mnoho zákazníků, kteří potřebovali prosvětlit úzkou chodbičku, nebo namontovat dveře do malého prostoru, který by tmavá barva dveří ještě opticky zmenšovala. Cena platná pro okres Vsetín a okolí. Cena zahrnuje demontáž a likvidaci starých dveří, montáž nových dveří včetně zárubně a příslušenství a zapravovací zednické práce v panelovém domě.

29 200,00 Kč 29 835,00 Kč

SECURIDO ELEGANT - Ořech vč. montáže

Bezpečnostní, protipožární vchodové dveře s tepelnou i zvukovou izolací.  Zemité hnědé tóny spolu s jemným načervenalým nádechem vnášejí do dveří atmosféru tepla. Barevně se hodí téměř do každého interiéru a tím, že zárubeň je také v barvě dveří "Ořech", spolu tvoří dokonalý celek.  Cena platná pro okres Vsetín a okolí. Cena zahrnuje demontáž a likvidaci starých dveří, montáž nových dveří včetně zárubně a příslušenství a zapravovací zednické práce v panelovém domě. 

29 200,00 Kč 29 835,00 Kč

SECURIDO ELEGANT - Mahagon vč. montáže

Bezpečnostní, protipožární vchodové dveře s tepelnou i zvukovou izolací. Čokoládové tóny spolu s tmavočervenou a hnědou, vnášejí do dveří atmosféru tepla. Dokonalý soulad barev a kresby dřeva řadí tyto dveře mezi nejprodávanější.  Cena platná pro okres Vsetín a okolí. Cena zahrnuje demontáž a likvidaci starých dveří, montáž nových dveří včetně zárubně a příslušenství a zapravovací zednické práce v panelovém domě.

29 200,00 Kč 29 835,00 Kč

  Kontakt

  Nenašli jste, to co jste hledali? Napište nám.


  Adresa:
  Machalův Dvůr 54, 755 01 Vsetín

  Telefon:
  +420 735 165 333

  E-mail:
  info@repavia.cz

  Sledujte nás:
  Facebook