Kariéra

Kariéra

Aktuální nabídka volných pozic

První kontakt prosím mailem na skalicky@repavia.cz

Přípravář/ka, rozpočtář/ka

Nástup možný ihned

Pracovní náplň:

  • tvorba a zpracování rozpočtů a cenových kalkulací ve fázi realizace zakázky
  • spolupráce se stavbyvedoucím
  • účast na kontrolních dnech
  • cenový servis v průběhu realizace staveb (fakturace, vícepráce)
  • projednávání nabídek a výběr subdodavatelů
  • koordinace subdodavatelských prací
  • rozpočtování v programu BuildPower S

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru
  • Znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
  • Minimálně 2 roky praxe v oboru rozpočtář staveb (není podmínkou)
  • Znalost práce s programem BuildpowerS (databáze RTS) - pro doplnění znalostí možno zajištění školení
  • technické myšlení, čtení ve stavebních výkresech

Nabízíme :

  • Nástupní plat 25.000,- Kč + v závislosti na zkušenostech a odbornosti
  • Služební pc, mobil, automobil i pro osobní účely
  • Dlouhodobou perspektivu stabilní společnosti
  • Zajímavou práci v perspektivním a mladém kolektivu
  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení

Stavbyvedoucí

  • organizace a řízení výrobních procesů
  • kontrola ekonomiky stavby a harmonogramu prací
  • kontrola kvality prováděných prací
  • kontroly dodržování bezpečnostních předpisů a výrobních postupů
  • koordinace subdodavatelů
  • materiálové a technické zabezpečení stavby
  • zpracovávání podkladů pro zajištění fakturace na dané zakázce

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního nebo strojního směru
  • Minimálně 3 roky praxe ve stavebnictví
  • Autorizační zkouška výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita
  • ŘP skupiny B

Nabízíme :

Zedník

Požadujeme:

  • vyučení v oboru
  • manuální zručnost
  • ŘP skupiny B výhodou

Nabízíme :

  • pravidelnou výplatu v čas