Chcete ušetřit za vytápění? Nezapomeňte na vchodové dveře

19.10.2022

Nové vstupní bezpečnostní dveře do bytu se zárubní

Zaručí pocit bezpečí, dotvoří moderní design domácnosti a konečně uspoří peníze za topení

  • III. bezpečnostní třída
  • protipožární odolnost
  • tepelná a zvuková izolace
  • 9 bodový bezpečnostní systém

Výměna oken, úsporný kotel, zateplení střechy či stěn, to jsou všechno známé a doporučované možnosti, jak uspořit za topení. Na co se zapomíná jsou vstupní dveře, přitom velmi často bývají dveře vlivem častého otevírání, zavírání, působením vlhka zkroucené, nedostatečně doléhají na zárubně a citíme hlavně od prahu chlad, který se nám žene do bytu.

Řešení je přitom na světě, nabízíme Vám výměnu Vašich stávajících dveří, za nové bezpečnostní a to vč. zárubně. Celá výměna trvá zhruba 4 hodiny vč. zednického zapravení.

Bezpečnost v první řadě

Zloděj, pachatel, vstupuje do objektu nejčastěji přes okno, nezajištěné hlavní dveře, dveře z chodby, zadní dveře. Prvním opatřením na ochranu obydlí jsou mechanické úpravy a zabezpečení nejrizikovějších míst objektů - oken a dveří. Mezi mechanické zábranné prostředky klasickou ochranu patří zejména bezpečnostní uzamykací systémy a bezpečnostní systémy dveří.

Výměnou starých dveří za nové chráníte své nejbližší i svůj majetek. Bezpečnostní dveře se stávají součástí každé novostavby. Mají navíc protipožární a izolační vlastnosti. Standartní dveře do paneláku by měly splňovat minimálně III. třídu bezpečnosti!

  • celokovové, bezpečnostní protipožární křídlo dveří
  • nová bezpečnostní zárubeň v barvě dveří nerezová prahová deska
  • III. bezpečnostní třída - certifikované NBU SR
  • 9 bodový bezpečnostní systém
  • bezpečnostní kování s ANTIPANIC systémem - uzamykání a odemykání dveří zevnitř bez použití klíče
  • bezpečnostní vložka SECURIDO 6 klíčů, kukátko, tepelná a zvuková izolace (39 dB)

Aby teplo zůstalo doma

Úspora energií je dnes důležitá pro každého, z chladné většinou nevytápěné chodby nám proudí chladný vzduch místem prahu, někteří naši klienti si před výměnou dokonce dávali k prahu i deku, pokud je to i Váš případ, rozhodně uvažujte nad výměnou dveří.

Dveře SECURIDO jsou vyplněny minerální lisovanou vlnou s tepelně izolačními, protihlukovými a protipožárními vlastnostmi.

V kombinaci s nerezovou prahovou deskou, opatřenou EPDM těsněním se problémy s chladným zádveřím stanou minulostí.

Investice, která se vyplatí

Nezávazná cenová nabídka zcela zdarma.

SECURIDO Bílá vč. montáže

Bezpečnostní, protipožární vchodové dveře s tepelnou i zvukovou izolací. Bílá klasika. Hodí se do každého interiéru. Neurazí. Cena platná pro Zlínský kraj a okolí. Cena zahrnuje demontáž a likvidaci starých dveří, montáž nových dveří včetně zárubně a příslušenství a zapravovací zednické práce v panelovém domě.

29 200,00 Kč 32 500,00 Kč

SECURIDO Antracit vč. montáže

Bezpečnostní, protipožární vchodové dveře s tepelnou i zvukovou izolací. Antracit. Moderní šedá. Aktuální trend. Cena platná pro Zlínský kraj a okolí. Cena zahrnuje demontáž a likvidaci starých dveří, montáž nových dveří včetně zárubně a příslušenství a zapravovací zednické práce v panelovém domě.

29 200,00 Kč 32 500,00 Kč

SECURIDO Javor vč. montáže

Bezpečnostní, protipožární vchodové dveře s tepelnou i zvukovou izolací. Zajímavý atraktivní dekor. Dokonalý soulad barev a kresby dřeva. Zářivý dekor, který rozzáří Váš interiér. Cena platná pro Zlínský kraj a okolí. Cena zahrnuje demontáž a likvidaci starých dveří, montáž nových dveří včetně zárubně a příslušenství a zapravovací zednické práce v panelovém domě.

29 200,00 Kč 32 500,00 Kč

SECURIDO Ořech vč. montáže

Bezpečnostní, protipožární vchodové dveře s tepelnou i zvukovou izolací. Zajímavý atraktivní dekor. Dokonalý soulad barev a kresby dřeva. Velmi populární nadčasový design. Cena platná pro Zlínský kraj a okolí. Cena zahrnuje demontáž a likvidaci starých dveří, montáž nových dveří včetně zárubně a příslušenství a zapravovací zednické práce v panelovém domě.

29 200,00 Kč 32 500,00 Kč

SECURIDO Mahagon vč. montáže

Bezpečnostní, protipožární vchodové dveře s tepelnou i zvukovou izolací. Čokoládové tóny spolu s tmavočervenou a hnědou, vnášejí do dveří atmosféru tepla. Dokonalý soulad barev a kresby dřeva řadí tyto dveře mezi nejprodávanější.  Cena platná pro Zlínský kraj a okolí. Cena zahrnuje demontáž a likvidaci starých dveří, montáž nových dveří včetně zárubně a příslušenství a zapravovací zednické práce v panelovém domě.

29 200,00 Kč 32 500,00 Kč